2.El Antika Eşya

2.el antika eşya antika eşya alanlar eskici eskiciler eski eşya alanlar   evlere taşıdığı bir başka farklılık ise duvar panolarından, ayaklı tepsilere kadar geniş bir ürün çeşitliliği olan İznik çinili ferforje aksesuarlar.
    
 Ayrıca nostalji ve romantizmden vazgeçemeyenler antika eşya satanlar  için oluşturulan country ürünlerde pastel tonların hakim olduğunu görüyoruz; aynalar, kutular, çerçeveler, yeni tasarlanmış fotoğraf albümleri, duvar saatleri ve vazolar 2.el eşya alanlar sonbaharında en çok göreceğimiz ürünler arasında.

Her 2.el antika eşya antika eşya alanlar türlü ev aksesuarında önceki yıllara oranla daha fazla kullanılan deri,  antika eşya satanlar  eşya alanlar 2.el eşya alanlar  dekoratif ürünler koleksiyonundaki yerini yine almış. Hiçbir dönem etkisi azalmayan kırmızı ve siyahın eskici eskiciler  yanı sıra, siyahla gümüşün birlikteliği de markanın 2007 Sonbahar-Kış koleksiyonunda öne çıkmış.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>